Paweł Kilen

Paweł Kilen -podróżnik, żeglarz, wspinacz, rowerzysta, kajakarz, instruktor surwiwalu, absolwent AWF w Warszawie. W 2002 uczestnik i współorganizator przejścia Łuku Karpat – via Carpatia.
W 2006 wyruszył z Polski w podróż dookoła świata. Trasę do Azji, samą Azję, a potem Australię przejechał autostopem. Do Afryki dotarł też stopem, tyle, że na jachcie. Po drodze zdobywał szczyty, spłynął tratwą do delty Gangesu, przedarł się przez puszczę na Borneo… Afrykę przemierza rowerem od RPA w stronę Europy, na razie samotnie, w Kongo dołączy do 18. etapu sztafety Afryka Nowaka. Nikt nie wie gdzie jeszcze dotrze… 😉

 

http://pawelk.geoblog.pl/

Jeden komentarz / One Response to “Paweł Kilen

  1. Krystian Sokołowski pisze:

    Witam! Po obejrzeniu w Panoramie reportażu z waszej wyprawy „Szlakiem Kazimierza Nowaka” jestem pod wielkim wrażeniem. Sam dużo ujeżdżam rowerem i pokonuje duże trasy mimo, że nie jestem osobą, która dobrze zna się na mechanice rowerowej. Chciałbym mocno dostąpić takiego przywileju, aby moimi osiągnięciami zainteresował się nie tylko Redaktor Tomasz Wolny z telewizji regionalnej w Poznaniu, lecz także ktoś z ogólnopolskiej telewizji. Niestety nie mam takich możliwości. Zależy mi na tym głównie dlatego, że mimo swoich ogromnych przejść związanych z chorobą (padaczką) udało mi się pokonać ograniczenia dotyczące tego schorzenia i spełnić swoje marzenia jakimi jest podróżowanie rowerem po Polsce oraz robienie zdjęć w celu dokumentacji. Moimi najważniejszymi osiągnięciami są m.in. pokonanie rowerem z przystankami 261 km w 18 godzin 15.07.2006., uzyskanie łącznego wyniku 12500 km od 24.02.2011. – 16.11.2011. z małymi przerwami oraz osiągnięcie z lipca 2010 r., o którym wypowiedziałem się w wywiadzie Pana Tomasza Wolnego. Wystarczy wpisać w Google – Roweromaniak 14.02.2011. Z góry dziękuje za uwagę i grzecznie proszę o nawiązanie ze mną kontaktu. Pozdrawiam Krystian Sokołowski.

Design: ITidea
Hosting: Seetech - Wdrożenia Microsoft Dynamics NAV