„AfrykaNowakowe” nominacje do Travelerów…

W 2012 roku Afryka Nowaka zgarnęła Travelera. W tym roku szansę na to ma  – już indywidualnie – kilkoro uczestników sztafety. Zachęcamy do zapoznania się z nominacjami i przede wszystkim do głosowania: na Jakuba Pająka, Zbyszka Sasa i dziewczyny skupione wokół fundacji „Rak & Roll”. Szczegóły niżej

Do Travelera za najciekawszy blog podróżniczy nominowany jest Jakub Pająk, piszący o życiu codziennym i niecodziennym w Sudanie Południowym, w którym mieszka i który buduje wraz z żoną, Agnieszką Małek, też uczestniczką Afryki Nowaka. Żeby oddać głos na bloga www.sudan.info.pl, należy wysłać SMS o treści: TR.wybieram.F3 pod numer 71001.

W kategorii „Społeczna inicjatywa roku”nominację otrzymał projekt fundacji „Rak & Roll” – „Podróż marzeń na Zwrotnik Raka„. Pomysł Elizy Czyżewskiej i Agnieszki Grudowskiej, którego realizacji dziewczyny poświęciły pół roku ciężkiej, charytatywnej pracy. Mocno wspierała je Magda Węglarz, a ponadto w akcję zaangażowało się jeszcze kilkoro innych uczestników Afryki Nowaka. Więcej na ten temat: www.raknroll.pl. Żeby zagłosować – SMS o treści: TR.wybieram.C4 pod numer 71001.

I wreszcie nominacja za podróż roku – dla Zbyszka Sasa (którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać) i Arka Ziemby za wyprawę na Madagaskar. Zwłaszcza w tym ostatnim przypadku niewysłanie smsa będzie co najmniej źle widziane (choć oczywiście nie należy tego rozumieć jako groźby). Czyli: TR.wybieram.A4 pod numer 71001.

Z góry serdecznie dziękujemy.

Comments are closed.

Design: ITidea
Hosting: Seetech - Wdrożenia Microsoft Dynamics NAV