Zew puszczy na wiosnę

12-14 kwietnia 2013 roku, leśniczówka pod Białowieżą: zapraszamy wszystkich uczestników i sympatyków Sztafety. Najwyższy czas spotkać się znowu, podtrzymać tradycję oraz przyjaźnie i dobrze się zabawić, także jeżdżąc na rowerach

Ponieważ już dość długo nie było okazji, by zebrać się w szerszym gronie Afrykonowkowiczów, czas to zmienić. W połowie kwietnia organizujemy kolejny zlot – wiadomo, o co chodzi: długie rozmowy przy ognisku o podróżach i nie tylko. Tym razem kierunek Podlasie, bowiem wrota swojego gościnnego domu otwiera przed nami Jurek Drągowski – Hrabia, uczestnik tunezyjskiego etapu Afryki Nowaka.

W jego leśniczówce, położonej między miejscowościami Zabagonie i Długi Bród (N 52°37’38, E 23°32’20), miejsce pod dachem znajdzie 25 osób. Oprócz tego będzie też gdzie rozbić namioty. Wikt i opierunek we własnym zakresie.

W programie trzydniowej imprezy m.in. rowerowe wycieczki po Puszczy Białowieskiej (warto więc przyjechać przygotowanym sprzętowo) oraz – jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – prapremierowe czytanie fragmentów książki o „Afryce Nowaka”, która w księgarniach pojawi się dopiero jesienią.

Kto wybiera się pociągiem, powinien szukać połączeń z Czeremchą (20 km od leśniczówki) lub Witowem (5 km).

Wszystkich zainteresowanych zlotem, bez względu na środek transportu, jaki wybiorą, prosimy o kontakt ze Zbyszkiem Sasem (zjs@op.pl, można też dzwonić: 609 600 789).

Do zobaczenia w kwietniu w leśniczówce u Hrabiego!

6 komentarzy to “Zew puszczy na wiosnę

 1. Marian pisze:

  Hrabio,jak zawsze było super, dozgonnie wdzięczny za wspaniałe przyjęcie.

 2. marian pisze:

  Już umówiłem się ze Żwawym,jedziemy!

 3. Jurek pisze:

  Marianie, miło będzie znowu Cię obaczyć !
  Ps. Stosowne asekuracyje w PiZetyoU uzyskawszy z radością gości wyczekiwać będę .

 4. Marian pisze:

  Toż to z leśniczówki zgliszcza pozostaną. Hrabio szykuj się na armagedon, przyjeżdżam.

 5. Zbyszek pisze:

  Prapremierowe czytanie fragmentów książki o “Afryce Nowaka”- już to jest wydarzeniem wartym wyprawy do puszczy, a to tylko jedna z atrakcji.

 6. Mirek pisze:

  Super!!!

Design: ITidea
Hosting: Seetech - Wdrożenia Microsoft Dynamics NAV