Integracja w Swołowie już za niespełna miesiąc

Było spotkanie w Ogrodzieńcu, potem impreza w kwietniu u Hrabiego pod Białowieżą, najwyższy czas na kolejne spotkanie integracyjne AfrykoNowakowiczów. Odbędzie się 12-13 października w Swołowie. Czas i miejsce nie są przypadkowe

Ci, którzy byli na poprzednich imprezach, na pewno mają jeszcze w pamięci wspaniałą atmosferę i beztroską zabawę. W Swołowie gościć nas będzie Muzeum Kultury Ludowej Pomorza, zasłużone w propagowaniu dobrej nowiny o Nowaku. 13 października natomiast to rocznica śmierci naszego bohatera.

Gospodarze udostępniają nam bezpłatnie teren i obiekty skansenu, który sam w sobie jest atrakcją. Nocleg pod dachem lub w namiocie – co kto lubi. Będzie ognisko i wycieczka rowerowa do niedalekiej Ustki. Na deser prezentacja Kamili Kielar z jej sierpniowej wyprawy rowerowej na Kamczatkę. Kto widział Kamilę w akcji, ten wie, że tylko dla tej prezentacji warto wybrać się do Swołowa.

Zapraszamy wszystkich uczestników Sztafety Afryka Nowaka i Pleneru Podróżniczego w Boruszynie. Przyjeżdżajcie z rodzinami i znajomymi , możecie nawet zgarnąć poznanych po drodze fanów Kazimierza.

Dojazd ze Słupska do Swołowa autobusem PKS, który jedzie ok. 20 minut, ale jeżeli będzie potrzeba, ktoś zmotoryzowany wyskoczy samochodem do Słupska. W związku z koniecznością poinformowania Gospodarzy o planowanej liczbie uczestników, osoby wybierające się do Swołowa, proszone są o powiadomienie Zbyszka Sasa (tel. 609 600 7879, mail: zjs@op.pl).

Do zobaczenia!

Comments are closed.

Design: ITidea
Hosting: Seetech - Wdrożenia Microsoft Dynamics NAV