Książeczka-pałeczka dla każdego

Jedno słowo: H I T. Oryginał jest co prawda tylko jeden, ale, aby każdy z nas mógł mieć dla siebie tą niezwykłą pamiątkę, przygotowaliśmy we współpracy z wydawnictwem Sorus coś specjalnego: dokładną kopię historycznej książeczki-pałeczki do wyboru w wersji kolorowej i czarno-białej. 

Jak zapewne pamiętacie, uczestnikom Sztafety na trasie towarzyszyła książeczka-pałeczka, która zapełniła się wpisami spotykanych w drodze ludzi. Najróżniejszych: od zupełnie przypadkowych, przez misjonarzy, dyplomatów, przedstawicieli Polonii aż po ministrów. Kogo tam nie ma? Dla każdego uczestnika Afryki Nowaka ta książeczka niesie ogromny ładunek emocji i wspomnień. Wierna kopia oryginału przygotowana przez Sorus wygląda dokładnie jak ten egzemplarz, który przebył z nami cały kontynent z północy na południe i z powrotem. Ta sama jest oprawa, identyczny papier. Brakuje tylko afrykańskiego kurzu i potu uczestników, którymi przesiąknięty jest oryginał. Niestety nie wszystko da się zeskanować.

Książeczka wzbogacona jest o listę wszystkich uczestników Sztafety z podziałem na etapy oraz krótką informację o Afryce Nowaka.

Książeczkę-pałeczkę można otrzymać, zamawiając ją przez Stowarzyszenie Afryka Nowaka. Cena wersji czarno-białej to 80,00 zł, kolorowej 150,00 zł. Odpowiednio 40,00 zł i 50,00 zł z każdego egzemplarza zostanie przeznaczone na statutową działalność Stowarzyszenia Afryka Nowaka. Przy wysyłce pocztowej trzeba doliczyć 4,50 zł. Wpłaty należy dokonać na konto: Volkswagen Bank Polska S. A.  91 2130 0004 2001 0553 5422 0001 z dopiskiem:  na statutową działalność Stowarzyszenia. Informację o złożeniu zamówienia proszę przesłać na adres zjs@op.pl.

[Zbyszek Sas]

Paleczka 28Paleczka 44Paleczka 45Paleczka192

2 komentarze to “Książeczka-pałeczka dla każdego

  1. Afryka Nowaka pisze:

    Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wesprzeć działalność statutową Stowarzyszenia nieco większą kwotą 🙂

  2. Czytelnik pisze:

    Dziękuje za recenzję i ukazanie kosztów książeczki. Bardzo dobrze, że te symboliczne 10 zł zostanie przekazane na działalność Stowarzyszenia Afryka Nowaka. Jutro zamawiam książeczkę. Pozdrawiam.

Design: ITidea
Hosting: Seetech - Wdrożenia Microsoft Dynamics NAV