Masowe otwarcie wystawy na Dworcu PKP w Koszalinie

Kolejna porcja fotoobrazów z Afryki widzianej oczami Nowaka i w obiektywach uczestników sztafety została zaserwowana na Dworcu PKP, tym razem w Koszalinie.

Czerwoną wstęgę  na otwarcie wystawy w piątek 27 lipca przecinała Julia Marchlewicz, z pochodzenia Koszalinianka, uczestniczka etapów przez Namibię, Tunezję i Algierię. Na wernisażu pojawiło się około stu osób, nie licząc tłumu podróżnych, który wysypał się z pociągu przybywającego na dworzec o 19.03, tłumu lekko zdziwionego na widok tak licznej grupy witających przed dworcem osób. Na otwarciu pojawił się również Pan Artur Wezgraj z małżonką, przedstawiciel Politechniki Koszalińskiej, która jest jednym z patronów wystawy.

Koszalińska publiczność dopisała, a dojechała głównie w Rowerowej Masie Krytycznej, która wystartowała spod Ratusza Miejskiego w Koszalinie. Pomimo, że Masa jechała bez eskorty policji, kierowcy samochodów nadzwyczaj chętnie współpracowali z rowerzystami, cierpliwie czekając „na zielonym”, aż cała masa dwukołowców przeleje się przez skrzyżowanie. Zresztą sami zobaczcie, jak było:

Fotografie z Afryki można oglądać na dworcu w Koszalinie do 14 sierpnia  – Z A P R A S Z A M Y !

Alternatywnie zapraszamy na wystawę trwającą równolegle na Dworcu PKP Gdynia Główna.

Rowerową Masę Krytyczną zorganizował Warsztat Koszalin, którego reprezentanci solidnie pomagali w przygotowaniach do wystawy – DZIĘKUJEMY! 🙂

Dziękujemy również  Instytutowi Pamięci Narodowej w Szczecinie (+oddział w Koszalinie) za użyczenie systemu ekspozycyjnego.

Jeden komentarz / One Response to “Masowe otwarcie wystawy na Dworcu PKP w Koszalinie

  1. Dominik pisze:

    Pięknie! I zdjęcia z imprezy na poziomie.

Design: ITidea
Hosting: Seetech - Wdrożenia Microsoft Dynamics NAV