Sakwy dla Pleneru!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Pleneru Podróżniczego im. Kazimierza Nowaka w Boruszynie. Data niemal taka sama: 16-18 sierpnia 2013 roku. Miejsce to samo: Boruszyn, Gmina Połajewo, Wielkopolska.

Trzy dni podróżniczego święta w doborowym towarzystwie, np. z duchem Kazimierza Nowaka! Formuła się nie zmienia- na wielkim luzie, w plenerze, ze spotkaniami z duetami podróżnik-dziennikarz, którzy wspólnie starać się będą przekonać boruszyńską publiczność by to im przyznać tegoroczne Afrowery. W tym roku statuetki zostaną wykonane przez artystę z Kamerunu.

Niezmienne pozostaje także to, że wstęp na pokazy będzie bezpłatny, a opłata za pole namiotowe symboliczna – będzie to całkowicie niekomercyjne spotkanie, bez szeregu sponsorów czy firm namawiających na skorzystanie ze swych ofert. Oczywiście nie będziemy milczeć jeśli jakaś dobra firma zechce wesprzeć organizację Pleneru, ale zależy nam na tym by było to święto, na którym wzrok i uwagę będą przykuwać wspaniali ludzie, a nie reklamy.

Jednakże organizacja imprezy plenerowej dla kilkuset osób, z gośćmi i atrakcjami, które mają uprzyjemnić czas plenerowiczom, wiąże się z poniesieniem wysokich kosztów. Dlatego postanowiliśmy, że każdy z sympatyków będzie mógł wesprzeć nasze stowarzyszenie i jednocześnie samemu mieć coś z tego – przygotowujemy kilka przedmiotów, które będzie można nabyć za naszym pośrednictwem, a zysk z ich sprzedaży wspiera organizację Pleneru.

Na początek chcemy serdecznie podziękować firmie Crosso, producentowi najlepszych polskich sakw rowerowych. Firmie, która wspierała sponsorsko-produktowo sztafetę, przekazując nam kilkanaście kompletów sakw, z logiem Afryki Nowaka. Takie same sakwy, a może już nawet lepsze, bo Crosso wciąż udoskonala technologię produkcji swych produktów, można kupić na naszej aukcji w serwisie allegro.pl . Już wkrótce takie sakwy będzie można także kupić bezpośrednio w sklepie Crosso – zysk z ich sprzedaży firma przekaże na organizację tegorocznego Pleneru.

Chcielibyśmy jednocześnie zaprosić zainteresowanych wsparciem organizacji Pleneru do kontaktowania się z nami: stowarzyszenie (malpa) afrykanowaka.pl .

Bardzo liczymy na Waszą pomoc!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Pleneru Podróżniczego im. Kazimierza Nowaka w Boruszynie. Data niemal nie zmieniona : 16-18 sierpnia 2013 roku. Miejsce to samo: Boruszyn, Gmina Połajewo, Wielkopolska.

Trzy dni podróżniczego święta w doborowym towarzystwie, np. ducha Kazimierza Nowaka! Formuła się nie zmieni od pierwszej imprezy – na wielkim luzie, w plenerze, ze spotkaniami z duaetami podróżnik-dziennikarz, którzy starać się będą wspólnie przekonać boruszyńską publiczność by to im przyznać tegoroczne Afrowery.W tym roku statuetki zostaną wykonane przez artystę z Kamerunu.

Niezmienne pozostanie także to, że wstęp na pokazy będzie bezpłatny, a opłąta za pole namiotowe symboliczna – będzie to całkowicie niekomercyjne spotkanie, bez szeregu sponsorów. Oczywiście nie będziemy milczeć jeśli jakaś dobra firma zechce wesprzeć orgaznizację Pleneru, ale zależy nam na tym by było to święto, na którym wzrok i uwagę będą przykuwać wspaniali ludzie, a nie reklamy. Jednakże orgamizacja imprezy plenerowej dla kilkuset osób, z gośćmi i atrakcjami, które mają uprzyjemnić czas plenerowiczom wiąże się z poniesieniem wysokich kosztów. Dlatego postanowiliśmy, że każdy z sympatyków będzie mógł wesprzeć nasze stowarzyszenie, jednocześnie samemu mieć coś z tego – przygotowujemy kilka przedmiotół, które będzie można nabyć za naszym pośrednictwem, a zysk z ich sprzedaży wspierać będzie organizację Pleneru.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Pleneru Podróżniczego im. Kazimierza Nowaka w Boruszynie. Data niemal nie zmieniona : 16-18 sierpnia 2013 roku. Miejsce to samo: Boruszyn, Gmina Połajewo, Wielkopolska.

Trzy dni podróżniczego święta w doborowym towarzystwie, np. ducha Kazimierza Nowaka! Formuła się nie zmieni od pierwszej imprezy – na wielkim luzie, w plenerze, ze spotkaniami z duaetami podróżnik-dziennikarz, którzy starać się będą wspólnie przekonać boruszyńską publiczność by to im przyznać tegoroczne Afrowery.W tym roku statuetki zostaną wykonane przez artystę z Kamerunu.

Niezmienne pozostanie także to, że wstęp na pokazy będzie bezpłatny, a opłąta za pole namiotowe symboliczna – będzie to całkowicie niekomercyjne spotkanie, bez szeregu sponsorów. Oczywiście nie będziemy milczeć jeśli jakaś dobra firma zechce wesprzeć orgaznizację Pleneru, ale zależy nam na tym by było to święto, na którym wzrok i uwagę będą przykuwać wspaniali ludzie, a nie reklamy. Jednakże orgamizacja imprezy plenerowej dla kilkuset osób, z gośćmi i atrakcjami, które mają uprzyjemnić czas plenerowiczom wiąże się z poniesieniem wysokich kosztów. Dlatego postanowiliśmy, że każdy z sympatyków będzie mógł wesprzeć nasze stowarzyszenie, jednocześnie samemu mieć coś z tego – przygotowujemy kilka przedmiotół, które będzie można nabyć za naszym pośrednictwem, a zysk z ich sprzedaży wspierać będzie organizację Pleneru.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Pleneru Podróżniczego im. Kazimierza Nowaka w Boruszynie. Data niemal nie zmieniona : 16-18 sierpnia 2013 roku. Miejsce to samo: Boruszyn, Gmina Połajewo, Wielkopolska.

Trzy dni podróżniczego święta w doborowym towarzystwie, np. ducha Kazimierza Nowaka! Formuła się nie zmieni od pierwszej imprezy – na wielkim luzie, w plenerze, ze spotkaniami z duaetami podróżnik-dziennikarz, którzy starać się będą wspólnie przekonać boruszyńską publiczność by to im przyznać tegoroczne Afrowery.W tym roku statuetki zostaną wykonane przez artystę z Kamerunu.

Niezmienne pozostanie także to, że wstęp na pokazy będzie bezpłatny, a opłąta za pole namiotowe symboliczna – będzie to całkowicie niekomercyjne spotkanie, bez szeregu sponsorów. Oczywiście nie będziemy milczeć jeśli jakaś dobra firma zechce wesprzeć orgaznizację Pleneru, ale zależy nam na tym by było to święto, na którym wzrok i uwagę będą przykuwać wspaniali ludzie, a nie reklamy. Jednakże orgamizacja imprezy plenerowej dla kilkuset osób, z gośćmi i atrakcjami, które mają uprzyjemnić czas plenerowiczom wiąże się z poniesieniem wysokich kosztów. Dlatego postanowiliśmy, że każdy z sympatyków będzie mógł wesprzeć nasze stowarzyszenie, jednocześnie samemu mieć coś z tego – przygotowujemy kilka przedmiotół, które będzie można nabyć za naszym pośrednictwem, a zysk z ich sprzedaży wspierać będzie organizację Pleneru.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Pleneru Podróżniczego im. Kazimierza Nowaka w Boruszynie. Data niemal nie zmieniona : 16-18 sierpnia 2013 roku. Miejsce to samo: Boruszyn, Gmina Połajewo, Wielkopolska.

Trzy dni podróżniczego święta w doborowym towarzystwie, np. ducha Kazimierza Nowaka! Formuła się nie zmieni od pierwszej imprezy – na wielkim luzie, w plenerze, ze spotkaniami z duaetami podróżnik-dziennikarz, którzy starać się będą wspólnie przekonać boruszyńską publiczność by to im przyznać tegoroczne Afrowery.W tym roku statuetki zostaną wykonane przez artystę z Kamerunu.

Niezmienne pozostanie także to, że wstęp na pokazy będzie bezpłatny, a opłąta za pole namiotowe symboliczna – będzie to całkowicie niekomercyjne spotkanie, bez szeregu sponsorów. Oczywiście nie będziemy milczeć jeśli jakaś dobra firma zechce wesprzeć orgaznizację Pleneru, ale zależy nam na tym by było to święto, na którym wzrok i uwagę będą przykuwać wspaniali ludzie, a nie reklamy. Jednakże orgamizacja imprezy plenerowej dla kilkuset osób, z gośćmi i atrakcjami, które mają uprzyjemnić czas plenerowiczom wiąże się z poniesieniem wysokich kosztów. Dlatego postanowiliśmy, że każdy z sympatyków będzie mógł wesprzeć nasze stowarzyszenie, jednocześnie samemu mieć coś z tego – przygotowujemy kilka przedmiotół, które będzie można nabyć za naszym pośrednictwem, a zysk z ich sprzedaży wspierać będzie organizację Pleneru.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Pleneru Podróżniczego im. Kazimierza Nowaka w Boruszynie. Data niemal nie zmieniona : 16-18 sierpnia 2013 roku. Miejsce to samo: Boruszyn, Gmina Połajewo, Wielkopolska.

Trzy dni podróżniczego święta w doborowym towarzystwie, np. ducha Kazimierza Nowaka! Formuła się nie zmieni od pierwszej imprezy – na wielkim luzie, w plenerze, ze spotkaniami z duaetami podróżnik-dziennikarz, którzy starać się będą wspólnie przekonać boruszyńską publiczność by to im przyznać tegoroczne Afrowery.W tym roku statuetki zostaną wykonane przez artystę z Kamerunu.

Niezmienne pozostanie także to, że wstęp na pokazy będzie bezpłatny, a opłąta za pole namiotowe symboliczna – będzie to całkowicie niekomercyjne spotkanie, bez szeregu sponsorów. Oczywiście nie będziemy milczeć jeśli jakaś dobra firma zechce wesprzeć orgaznizację Pleneru, ale zależy nam na tym by było to święto, na którym wzrok i uwagę będą przykuwać wspaniali ludzie, a nie reklamy. Jednakże orgamizacja imprezy plenerowej dla kilkuset osób, z gośćmi i atrakcjami, które mają uprzyjemnić czas plenerowiczom wiąże się z poniesieniem wysokich kosztów. Dlatego postanowiliśmy, że każdy z sympatyków będzie mógł wesprzeć nasze stowarzyszenie, jednocześnie samemu mieć coś z tego – przygotowujemy kilka przedmiotół, które będzie można nabyć za naszym pośrednictwem, a zysk z ich sprzedaży wspierać będzie organizację Pleneru.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Pleneru Podróżniczego im. Kazimierza Nowaka w Boruszynie. Data niemal nie zmieniona : 16-18 sierpnia 2013 roku. Miejsce to samo: Boruszyn, Gmina Połajewo, Wielkopolska.

Trzy dni podróżniczego święta w doborowym towarzystwie, np. ducha Kazimierza Nowaka! Formuła się nie zmieni od pierwszej imprezy – na wielkim luzie, w plenerze, ze spotkaniami z duaetami podróżnik-dziennikarz, którzy starać się będą wspólnie przekonać boruszyńską publiczność by to im przyznać tegoroczne Afrowery.W tym roku statuetki zostaną wykonane przez artystę z Kamerunu.

Niezmienne pozostanie także to, że wstęp na pokazy będzie bezpłatny, a opłąta za pole namiotowe symboliczna – będzie to całkowicie niekomercyjne spotkanie, bez szeregu sponsorów. Oczywiście nie będziemy milczeć jeśli jakaś dobra firma zechce wesprzeć orgaznizację Pleneru, ale zależy nam na tym by było to święto, na którym wzrok i uwagę będą przykuwać wspaniali ludzie, a nie reklamy. Jednakże orgamizacja imprezy plenerowej dla kilkuset osób, z gośćmi i atrakcjami, które mają uprzyjemnić czas plenerowiczom wiąże się z poniesieniem wysokich kosztów. Dlatego postanowiliśmy, że każdy z sympatyków będzie mógł wesprzeć nasze stowarzyszenie, jednocześnie samemu mieć coś z tego – przygotowujemy kilka przedmiotół, które będzie można nabyć za naszym pośrednictwem, a zysk z ich sprzedaży wspierać będzie organizację Pleneru.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Pleneru Podróżniczego im. Kazimierza Nowaka w Boruszynie. Data niemal nie zmieniona : 16-18 sierpnia 2013 roku. Miejsce to samo: Boruszyn, Gmina Połajewo, Wielkopolska.

Trzy dni podróżniczego święta w doborowym towarzystwie, np. ducha Kazimierza Nowaka! Formuła się nie zmieni od pierwszej imprezy – na wielkim luzie, w plenerze, ze spotkaniami z duaetami podróżnik-dziennikarz, którzy starać się będą wspólnie przekonać boruszyńską publiczność by to im przyznać tegoroczne Afrowery.W tym roku statuetki zostaną wykonane przez artystę z Kamerunu.

Niezmienne pozostanie także to, że wstęp na pokazy będzie bezpłatny, a opłąta za pole namiotowe symboliczna – będzie to całkowicie niekomercyjne spotkanie, bez szeregu sponsorów. Oczywiście nie będziemy milczeć jeśli jakaś dobra firma zechce wesprzeć orgaznizację Pleneru, ale zależy nam na tym by było to święto, na którym wzrok i uwagę będą przykuwać wspaniali ludzie, a nie reklamy. Jednakże orgamizacja imprezy plenerowej dla kilkuset osób, z gośćmi i atrakcjami, które mają uprzyjemnić czas plenerowiczom wiąże się z poniesieniem wysokich kosztów. Dlatego postanowiliśmy, że każdy z sympatyków będzie mógł wesprzeć nasze stowarzyszenie, jednocześnie samemu mieć coś z tego – przygotowujemy kilka przedmiotół, które będzie można nabyć za naszym pośrednictwem, a zysk z ich sprzedaży wspierać będzie organizację Pleneru.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Pleneru Podróżniczego im. Kazimierza Nowaka w Boruszynie. Data niemal nie zmieniona : 16-18 sierpnia 2013 roku. Miejsce to samo: Boruszyn, Gmina Połajewo, Wielkopolska.

Trzy dni podróżniczego święta w doborowym towarzystwie, np. ducha Kazimierza Nowaka! Formuła się nie zmieni od pierwszej imprezy – na wielkim luzie, w plenerze, ze spotkaniami z duaetami podróżnik-dziennikarz, którzy starać się będą wspólnie przekonać boruszyńską publiczność by to im przyznać tegoroczne Afrowery.W tym roku statuetki zostaną wykonane przez artystę z Kamerunu.

Niezmienne pozostanie także to, że wstęp na pokazy będzie bezpłatny, a opłąta za pole namiotowe symboliczna – będzie to całkowicie niekomercyjne spotkanie, bez szeregu sponsorów. Oczywiście nie będziemy milczeć jeśli jakaś dobra firma zechce wesprzeć orgaznizację Pleneru, ale zależy nam na tym by było to święto, na którym wzrok i uwagę będą przykuwać wspaniali ludzie, a nie reklamy. Jednakże orgamizacja imprezy plenerowej dla kilkuset osób, z gośćmi i atrakcjami, które mają uprzyjemnić czas plenerowiczom wiąże się z poniesieniem wysokich kosztów. Dlatego postanowiliśmy, że każdy z sympatyków będzie mógł wesprzeć nasze stowarzyszenie, jednocześnie samemu mieć coś z tego – przygotowujemy kilka przedmiotół, które będzie można nabyć za naszym pośrednictwem, a zysk z ich sprzedaży wspierać będzie organizację Pleneru.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Pleneru Podróżniczego im. Kazimierza Nowaka w Boruszynie. Data niemal nie zmieniona : 16-18 sierpnia 2013 roku. Miejsce to samo: Boruszyn, Gmina Połajewo, Wielkopolska.

Trzy dni podróżniczego święta w doborowym towarzystwie, np. ducha Kazimierza Nowaka! Formuła się nie zmieni od pierwszej imprezy – na wielkim luzie, w plenerze, ze spotkaniami z duaetami podróżnik-dziennikarz, którzy starać się będą wspólnie przekonać boruszyńską publiczność by to im przyznać tegoroczne Afrowery.W tym roku statuetki zostaną wykonane przez artystę z Kamerunu.

Niezmienne pozostanie także to, że wstęp na pokazy będzie bezpłatny, a opłąta za pole namiotowe symboliczna – będzie to całkowicie niekomercyjne spotkanie, bez szeregu sponsorów. Oczywiście nie będziemy milczeć jeśli jakaś dobra firma zechce wesprzeć orgaznizację Pleneru, ale zależy nam na tym by było to święto, na którym wzrok i uwagę będą przykuwać wspaniali ludzie, a nie reklamy. Jednakże orgamizacja imprezy plenerowej dla kilkuset osób, z gośćmi i atrakcjami, które mają uprzyjemnić czas plenerowiczom wiąże się z poniesieniem wysokich kosztów. Dlatego postanowiliśmy, że każdy z sympatyków będzie mógł wesprzeć nasze stowarzyszenie, jednocześnie samemu mieć coś z tego – przygotowujemy kilka przedmiotół, które będzie można nabyć za naszym pośrednictwem, a zysk z ich sprzedaży wspierać będzie organizację Pleneru.

Comments are closed.

Design: ITidea
Hosting: Seetech - Wdrożenia Microsoft Dynamics NAV