Święto Cykliczne w Krakowie 09.06.2013

9 czerwca rowerzyści opanują ulice Krakowa. W ramach Święta Cyklicznego odbędzie się Wielki Przejazd Rowerowy, a po nim finał na stadionie Korony. Stowarzyszenie Afryka Nowaka organizuje Namiot Rowerowych Podróżników, w którym będzie można wysłuchać m.in. Kamili Kielar opowiadającej o Alasce oraz Piotra Strzeżysza, którego wraz z Alą zawiało do Gruzji.

Święto Cykliczne 2013 to najlepszy festiwal kultury rowerowej w Krakowie. Najlepszy, bo stworzony dla Ciebie i przez Ciebie.

Tworząc ruch Kraków Miastem Rowerów od początku stawiamy na budowanie społeczności. To dzięki wspólnej pracy i determinacji krok po kroku zbliżamy się do wizji Krakowa przyjaznego rowerzystom, a przez to wszystkim jego mieszkańcom.

W tym roku zapraszamy Ciebie do współtworzenia Święta Cyklicznego!

Tydzień rowerowych imprez, a 9 czerwca o godzinie 12 z Placu Jana Nowaka Jeziorańskiego (przy Dworcu) rusza Wielki Przejazd Rowerowy ulicami miasta zwieńczony finałem na stadionie Korony w Podgórzu! Wszystkie wydarzenia są dla Ciebie bezpłatne, a pełny program znajdziesz tu: http://www.swietocykliczne.pl/2013/program. Czekamy na Ciebie!

By festiwal był najlepszą i najbardziej pozytywną imprezą rowerową w Krakowie i wszystkie koła mogły się kręcić postawiliśmy na finansowanie społecznościowe. Jest to pierwsze w Krakowie wydarzenie finansowane w ten sposób na taką skalę!

Kampania rozpoczęła się 10 maja, a wsparło ją już 72 osoby i zapewne, gdy będę kończyć ten krótki tekst będzie już 73 albo i więcej. W niecałą dobę od startu mieliśmy już 10% całej potrzebnej kwoty. Sytuacja jest dynamiczna i póki co mamy tendencję wzrostową, ale by tak było dalej potrzebujemy również CIEBIE.


Zastanów się, czy nie musisz zrobić przeglądu rowerowego, jeśli tak wpłać 150 zł i odbierz bon na tę usługę w Serwisie Bike Studio. A może zepsuł Ci się dzwonek? Wystarczy 50 zł, by stać się właścicielem DING DONG’a od Bike Belle. Być może usatysfakcjonuje Cię szprychówka za jedyne 5 zł. Możesz taż zabrać się na wycieczkę rikszą po Krakowie lub zjeść pyszną wegetariańską kolację przy blasku księżyca z niepowtarzalną ekipą Święta Cyklicznego. Może namówisz szefa albo sam siebie i nauczysz się z kumplami bezpiecznie jeździć po mieście? Wystarczy 1 zł, by Święto Cykliczne stało się Twoim udziałem.


To TY sprawiasz, że ŚWIĘTO CYKLICZNE jest najlepszym festiwalem w KRAKOWIE!
Najlepszym bo stworzonym RAZEM.

PODAJ DALEJ – ZRÓB SOBIE FESTIWAL!!! polakpotrafi.pl/projekt/swieto-cykliczne-krakow

Święto Cykliczne Kraków – www.swietocykliczne.pl/2013/krakow
Stowarzyszenie Kraków Miastem Rowerów –  www.kmr.org.pl
FB – www.facebook.com/SWIETO.CYKLICZNE.KRK

Święto Cykliczne to nie tylko Kraków. Działamy w sieci organizacji z całej Polski:
Miasta dla Rowerów – http://miastadlarowerow.pl/
Polska na Rowery – http://polskanarowery.sport.pl/msrowery/0,0.html

Comments are closed.

Design: ITidea
Hosting: Seetech - Wdrożenia Microsoft Dynamics NAV