Zlot Afryki Nowaka na Pojezierzu Drawskim

Gdy zaprasza Andrzej Ziółkowski, odmawiać nie wypada. Ostoja „U Przyjaciół” w w Ińskim Parku Krajobrazowym czeka na gości od 25 do 27 maja

„Mam zaszczyt zaprosić całą wiarę Afryki Nowaka  oraz jej sympatyków domojej „imprezowni” na Pojezierzu Drawskim” – pisze Andrzej.

„Zlot zaczyna się 25 maja i potrwa minimum dwa dzionki (a może i dużej). Będziemy się integrować przy ognisku, pić piwko lub gorzałkę i co tylko przyjdzie nam do głowy.

Kto dobrze jeździ konno, będzie miał możliwość wyjść w teren. Dookoła są też piękne szlaki rowerowe. Ogólnie: fajne miejsce.

Kilka wskazówek: łóżek jest tylko na dwanaście osób, więc dobrze, jeśli weźmiecie namioty. Komu wystarczy karimata i śpiwór będzie miał mnóstwo powierzchni pod dachem. Nocleg oczywiście za darmo, ale prowiant już we własnym zakresie. Ponieważ do najbliższego sklepu jest ponad 9 km, więc warto zrobić zapasy.

Kto gra na jakimś instrumencie, niech go ze sobą zabierze.”

Andrzej będzie na miejscu od czwartku, więc jeśli ktoś zwagaruje z pracy, z chęcią przygarnie go wcześniej: „Moja buda nosi nazwę >Ostoja u Przyjaciół<, a wszystkie informacje, gdzie, co i jak (łącznie z mapką) znajdziecie na stronie internetowej: www.agroostoja.pl. Miło będzie, jak wcześniej potwierdzicie swój przyjazd”.

Kontakt do Andrzeja:

mail: lemen@op.pl

telefon: 502-334-027

2 komentarze to “Zlot Afryki Nowaka na Pojezierzu Drawskim

  1. Sara Sudoł pisze:

    Będzie super . Dobrze że tata mnie poinformował , gdyż zappowiada się świetna akcja . Ptrzyjeżdżam z tatą !

  2. zbyszek pisze:

    Zapowiada się tyle atrakcji, że kto może niech przyjeżdża. Ja będę na pewno.

Design: ITidea
Hosting: Seetech - Wdrożenia Microsoft Dynamics NAV