Afryka Nowaka podbija Amerykę

.

Mirek Badzioch, lider 16. etapu Afryki Nowaka („Pieszo przez DR Konga”), przebywa właśnie z misją specjalną w Chicago. Trzeba przyznać – nie traci czasu. Zapraszamy na krótkie sprawozdanie z medialnego podboju Ameryki przez Afrykę Nowaka:

U mnie dobrze i intensywnie. Oto jeden dzień z życia w „Wietrznym Mieście”: koło południa miałem wywiad w telewizji Polvision, w sumie jakieś 15 minut; oprócz mnie, sfilmowali także kalendarz, książkę, pocztówki i koszulki. Potem – na żywo! – o 16:40 w radiu 1030.

audycja w Radio 1030:

[audio:http://www.afrykanowaka.pl/wp-content/uploads/2011/01/WywiadRadio1030MiroslawBadzioch.mp3|titles=WywiadRadio1030MiroslawBadzioch]

Następnie spotkałem się z dyrektorem Teatru Chopina, który dał mi salę (na kilkaset osób) na prezentację i „nowakowy” pokaz w sobotę. Równocześnie dogrywałem szczegóły piątkowego wernisażu fotografii afrykańskich Nowaka. Planujemy wydrukować 25 zdjęć. Potem pojechałem na kolejną już prezentację u krytyka filmowego Zbyszka Banasia (w pokazie wzięło udział 60 osób), a na deser miałem wywiad telefoniczny (gdyż nie trafiliśmy już do stacji na przedmieściach) w radiu 1490. I tak, po północy, zakończył się mój dzień.

[Mirek]

4 komentarze to “Afryka Nowaka podbija Amerykę

 1. Ricardo Negro /SOP Kraków/ pisze:

  Pozdrowienia serdeczne.
  Łączę sie z Wami i całą akcją…narazie duchowo!! :):)
  …może ten ostatni 1000…???
  Książka zupełnie niezwykła!!!
  Jeszcze raz pozdrawiam..miło spotkać na drodze….!!!!!! RM

 2. Aga-ngola pisze:

  no to kozulka sie przydala- co ? 🙂

 3. Demon2701 pisze:

  Przypadkiem uslyszalem w radiu i przyznam ze mnie zaciewila cala ta wyprawa. pozdrawiam uczestnikow

 4. Dominik pisze:

  No no, jak tak dalej pójdzie, to Sztafetę trzeba będzie zakończyć w Chicago 😉 Świetna robota Mirku, pozdrawiam!

Design: ITidea
Hosting: Seetech - Wdrożenia Microsoft Dynamics NAV