Dagmara Ciarka

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego, sportowcem na „emeryturze”, nauczycielką w Gimnazjum nr 5 im. Kazimierza Nowaka, trenerką tenisa stołowego, instruktorką tenisa ziemnego, lekkiej atletyki, piłki siatkowej, zapaloną rowerzystką uwielbiającą książki Harlana Cobena i kopytka z boczkiem.

Od zawsze fascynował mnie sport i dzieci i to zdominowało moje życie. Droga zawodowa, którą kroczę to droga powołania, trudna lecz fascynująca. Tu można ze wzajemnością dawać i brać. W życiu wyznaję zasadę, że ludzie zapomną, co im powiedziałam albo uczyniłam, ale nigdy nie zapomną uczuć, jakie w nich wzbudziłam.

dagmaraciarka@wp.pl

12 komentarzy to “Dagmara Ciarka

 1. Krystian Sokołowski pisze:

  Witam! Po obejrzeniu w Panoramie reportażu z waszej wyprawy „Szlakiem Kazimierza Nowaka” jestem pod wielkim wrażeniem. Sam dużo ujeżdżam rowerem i pokonuje duże trasy mimo, że nie jestem osobą, która dobrze zna się na mechanice rowerowej. Chciałbym mocno dostąpić takiego przywileju, aby moimi osiągnięciami zainteresował się nie tylko Redaktor Tomasz Wolny z telewizji regionalnej w Poznaniu, lecz także ktoś z ogólnopolskiej telewizji. Niestety nie mam takich możliwości. Zależy mi na tym głównie dlatego, że mimo swoich ogromnych przejść związanych z chorobą (padaczką) udało mi się pokonać ograniczenia dotyczące tego schorzenia i spełnić swoje marzenia jakimi jest podróżowanie rowerem po Polsce oraz robienie zdjęć w celu dokumentacji. Moimi najważniejszymi osiągnięciami są m.in. pokonanie rowerem z przystankami 261 km w 18 godzin 15.07.2006., uzyskanie łącznego wyniku 12500 km od 24.02.2011. – 16.11.2011. z małymi przerwami oraz osiągnięcie z lipca 2010 r., o którym wypowiedziałem się w wywiadzie Pana Tomasza Wolnego. Wystarczy wpisać w Google – Roweromaniak 14.02.2011. Z góry dziękuje za uwagę i grzecznie proszę o nawiązanie ze mną kontaktu. Pozdrawiam Krystian Sokołowski.

 2. […] przez 5. Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Nowaka w Poznaniu, a jego liderem jest Dagmara Ciarka – tamtejsza nauczycielka WF’u. Wyjazd przedstawicieli Gimnazjum jest elementem ich projektu […]

 3. Hubert pisze:

  Gorąco panią pozdrawiam !!! hubert 4 B

 4. varten pisze:

  życzymy udanej podróży,kl.5a,b,c

 5. nicole pisze:

  życzę udanej podróży i szerokiej drogi!! gorąco pozdrawiam !!!

 6. nicole pisze:

  życzę udanej podróży !!
  i gorąco pozdrawiam !!!

 7. Bartek i Jędrek pisze:

  Wszystkiego najlepszego z okazji dnia nauczyciela życzy były uczeń Bartek (1b gimnazjum) i Jędrek (4b);)

 8. Julka pisze:

  Pani Dagmaro z okazji jutrzejszego święta (dnia Nauczyciela) życzę wszystkiego dobrego i zakończonego sukcesem podboju Afryki. Życzy Julka z klasy 4B

 9. Patryk Dolata pisze:

  Kibicujemy pani razem z całą klasą 1c. Powodzenia!

 10. Agnieszka pisze:

  Wszyscy trzymamy za Panią kciuki, aby wiatr wiał tylko w plecy, deszcz padał jedynie dla ochłody, słońce przyjemnie ogrzewało twarze, żeby tubylcy byli przyjaźnie nastawieni i uważali na rowerzystów podróżujących drogami.
  Życzę Pani dalszych niezapomnianych wrażeń, zdrowia i siły w nogach ;).
  Czekamy z utęsknieniem na Pani powrót i liczymy na niekończące się opowieści o tej fascynującej wyprawie.

  P.S.Pani uczniowie też Panią uwielbiają!
  A czy piesek nadal podróżuje dzielnie z całą ekipą?
  Agnieszka 1b

 11. Weronika pisze:

  Wszystkiego najlepszego życzy klasa 4b.Śle buziaczki Weronika:-)

 12. Weronika pisze:

  Wszystkiego najlepszego życzy i klasa 4b.Śle buziaczki Weronika:-)

Design: ITidea
Hosting: Seetech - Wdrożenia Microsoft Dynamics NAV