Cykl konkursów Afryki Nowaka

Wystawy dworcowe przemieszczają się swoim tempem, pomiędzy miastami zachodniej i południowej Polski. Galerię ze zdjęciami Kazimierza Nowaka i uczestników sztafety gościły już dworce w Poznaniu, Szczecinie, Lesznie, Tarnowie, a w najbliższy piątek odbędzie się finisaż wystawy w Rzeszowie i jednocześnie otwarcie wystawy w Krakowie!

Zapraszamy rzeszowian, i oczywiście wszystkich innych chętnych, do wzięcia udziału w pierwszej w tym roku Rzeszowskiej Masie Krytycznej, która ruszy 30 marca, o godzinie 18:00 z Rynku – meta na Dworcu PKP. Przy okazji zaplanowaliśmy małą niespodziankę – konkurs z nagrodami!

Należy odpowiedzieć na trzy proste pytania, odpowiedź przesłać odpowiedniej osobie i przyjechać na Masę Krytyczną 30 marca – więcej szczegółów znajduje się na peronie4.

Już wkrótce ogłosimy konkurs dla krakowskich rowerzystów – zapraszamy na Krakowską Masę Krytyczną, 30 marca pod Adasiem, g. 18:00 – szczegóły wkrótce!

Nagrodami w konkursach są sakwy rowerowe ufundowane przez firmę CROSSO – sakwy testowaliśmy przez ponad 2 lata projektu!

 

 

 

Do wygrania jest także roczna prenumerata miesięcznika Rowertour!

Comments are closed.

Design: ITidea
Hosting: Seetech - Wdrożenia Microsoft Dynamics NAV