Farma Goodhouse, czyli Sztafety ciąg dalszy!

Choć główna część Sztafety zakończyła się w styczniu 2012 r., a Sztafetowicze przejechali niemal całą trasę Nowaka, to wciąż pozostają miejsca, do których dotrzeć się nie udało. I takim właśnie miejscem jest farma Goodhouse, leżąca w RPA nad graniczną rzeką Orange.

Kazimierz dotarł do farmy Goodhouse w drodze powrotnej. Opisał w jednym z reportaży swoją wizytę (s. 234 Rowerem i pieszo przez Czarny Ląd, VI wyd.) i uwiecznił ją na kilku fotografiach.

Ania i Maciej Mizgajscy, moi znajomi z Poznania, wraz ze swoją córką Kaliną postanowili wybrać się w 4-miesięczną podróż po Afryce. Zakupili w tym celu Land Rovera, wyremontowali go i przystosowali do swoich potrzeb, a w czerwcu b.r. udali się na miejsce startu – do Kapsztadu. Zwiedzili  już zachodnią część RPA, Lesotho, Mozambik, Tanzanię, Zambię, Botswanę i Namibię, a teraz znów są w RPA.

Wiedząc, że postać Kazika nie jest im obca, tuż przed ich wyjazdem zaproponowałem, że jeśli będzie im po drodze, to mogliby wpaść do Goodhouse, i powiesić tam sztafetową tabliczkę. Po drodze pewnie nie było, ale było warto! Zobaczcie sami:

http://notogo.net.pl/?p=377&cpage=1#comment-415

Gratuluacje!

 
Jeden komentarz / One Response to “Farma Goodhouse, czyli Sztafety ciąg dalszy!

  1. Podany URL jest nieprawidłowy. Prawidłowy to :http://notogo.net.pl/farma-goodhouse-i-kaziemierz-nowak/

    pozdr
    Maciej

Design: ITidea
Hosting: Seetech - Wdrożenia Microsoft Dynamics NAV