Pocztówka z Algierii, czyli obiecujemy, że będziemy pisać!

Podtrzymujemy, zapoczątkowaną przez uczestników etapu 23/etapu specjalnego przez Maroko, krótką tradycję wspierania wyprawy śladami Kazimierza Nowaka, zakupem pocztówki-cegiełki.

W grudniu 2011 roku, 28-osobowa ekipa etapu 24., na kilka dni przed wyjazdem została zaskoczona odmową wydania wiz wjazdowych do Algierii – musieli w kilkadziesiąt godzin przebudować plan wyprawy. Tak i teraz, uczestnicy etapu 24bis – bo nie wolno się poddawać, na dwa tygodnie przed wylotem nie byli pewni otrzymania zezwoleń – przygotowania do etapu zaczęły się właściwie w Wielki Czwartek, a etap rozpoczyna się już 20 kwietnia! Czasu mamy bardzo mało, a spraw do załatwienia (bo ta najważniejsza – wiza – jest już załatwiona!) bardzo dużo. Musimy skompletować sprzęt, wyremontować rowery, kupić ubezpieczenie i bilety lotnicze, przygotować materiały „nowakowe”, zorganizować przejazd przez Algierię (na całym odcinku dołączają się do nas Algierscy rowerzyści!!), a na wszystko mamy dużo mniej czasu niż wcześniejsze ekipy.

Dlatego serdecznie zapraszamy do wsparcia przygotowań etapu 24bis kupnem pocztówki-cegiełki, kwota wsparcia jest właściwie dowolna – z Afryki chcielibyśmy wysłać kilkadziesiąt kartek, znając doświadczenie poprzednich etapów – znaczki pocztowe już zamówiliśmy! Obiecujemy, że każda pocztówka będzie zawierała odręcznie napisane, indywidualne pozdrowienia z Algierii – kartki będą niepowtarzalne!

Darczyńców prosimy o przekazywanie datków na nasze konto: Stowarzyszenie Afryka Nowaka, ul. 11 Listopada 42/24, 03-436 Warszawa, konto bankowe nr 91 2130 0004 2001 0553 5422 0001 – koniecznie w tytule umieszczając: „darowizna-pocztówka” oraz Imię i Nazwisko osoby do której ma być wysłana kartka – nie zapomnijcie także o adresie!

Tym samym przypominamy o konkursie, który zainicjował Filip Kierzek – Uwaga, konkurs! – jednocześnie ogłaszamy własny, nieco inny: dla pierwszych 5 osób, do których dotrą pocztówki z Algierii, przygotowaliśmy specjalne niespodzianki, które niespodziankami pozostaną do czasu rozstrzygnięcia konkursu. Zdjęcia/skany prosimy przesyłać na adres stowarzyszenie(at)afrykanowaka.pl, zwycięzców ogłosimy na naszym profilu FaceBook, oraz na stronach sztafety. Mamy nadzieję, że w dającej się przewidzieć przyszłości;)

Jeden komentarz / One Response to “Pocztówka z Algierii, czyli obiecujemy, że będziemy pisać!

  1. Stasiek pisze:

    Moja dotarła 22 maja, serdeczne dzięki! 🙂

Design: ITidea
Hosting: Seetech - Wdrożenia Microsoft Dynamics NAV